Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Центр підтримки сім’ї та Школа студентського лідерства: корисна співпраця

Цьогоріч Центр підтримки сім’ї СумДУ знову долучився до проведення тренінгової програми з навчання студентської молоді лідерству, запропонувавши до серії тренінгів  заняття на тему «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї».

Вже не перший рік студентське самоврядування СумДУ згуртовує навколо себе  студентський актив з числа першокурсників. Хлопців та дівчат, які знаходять для себе цікавим студентське життя не лише в аудиторіях та на лекціях, а й поза навчальним процесом, всіляко підтримує студентське самоврядування, створюючи умови для їх всебічного розвитку. Тема репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, окрім питань здоров’я та сімейних обов’язків, зачипає набуття таких особистісних якостей як відповідальність, комунікабельність, вміння вибудовувати та підтримувати стосунки. Тож, всі ці та інші важливі для майбутнього життя знання про відносини чоловіків і жінок студенти та студентки засвоюють зі жвавим інтересом. Серед питань, які обговорюються та аналізуються студентством – цінність сім’ї та кохання, рівний розподіл відповідальності в парі, взаємоповага, убезпечення себе та партнера/партнерки від ризикованої поведінки, піклування одне про одного. Тренерка програми «Здоров’я жінок України», Юлія Савельєва, яка проводить тренінг «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї», запевняє, що пройшовши таку Школу лідерства, молодь буде набагато обачнішою у питаннях відносин з представництвом іншої статі.