Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

В дитячій кімнаті тимчасового перебування дитини «Студентський Лелека» знову «весняний бум». Адже прийшли шкільні канікули, і коло постійних відвідувачів поповнилось молодшими школярами. Це переважно першокласники, які з радістю проводять вільний час у іграх та розвагах, поки їх мами і тата – студенти, аспіранти, викладачі чи співробітники - зайняті своїми справами в університеті.

Кожного дня Кімнату відвідують від 6 до 10 дітей, які вже стали гарними друзями та з задоволенням проводять час разом в спілкуванні та розвагах. А зайнятися в «Лелеці» завжди є чим. Адже в їх розпорядженні знаходяться м’які іграшки, різні види конструкторів, машинки, цікава дитяча література, м’ячі, природничі матеріали, пластилін, кольоровий папір, олівці, фломастери, розмальовки і безліч іншого матеріалу, який можна використати для ігор та розваг. І діти не сидять без діла, адже їх невгамовна уява не дає їм нудьгувати. Тож коли батьки повертаються до «Лелеки», діти їх зустрічають не з пустими руками. В доробку кожної дитини обов’язково з’являється витвір, зроблений своїми руками.

Батьки, які приводять дітей до Кімнати, також  не залишаються осторонь. «Лелека» і для них має цікаві пропозиції. Адже Центр підтримки сім`ї, окрім догляду за дітьми  у Кімнаті тимчасового перебування дітей, надає й широкий спектр інформаційно-консультативних послуг батькам. Вони можуть спілкуватись з педагогами-вихователями Центру та психологами університету, отримувати консультації з питань грудного вигодовування тощо.

Таким чином, Сумський державний університет реалізує свою місію соціально відповідального університету, пропагуючи сімейні цінності та надаючи можливість всім членам університетського колективу успішно поєднувати професійні та сімейні обов’язки http://leleka.sumdu.edu.ua/uk/. А позиція дружності до сім’ї зафіксована у Дорожній карті розвитку університету.