Мета проекту:

навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

В ГОСТІ ДО ЛЕЛЕКИ ЗАВІТАЛИ ДІТИ З РОДИН-ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Центр підтримки сім`ї «Студентський Лелека» та Психологічна служба СумДУ долучились до реалізації проекту СОО ТЧХУ "Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні" за сприяння Уряду Японії. Щотижня дітки з родин-переселенців мають нагоду відвідувати розвиваючі заняття, де вчаться спілкуватися, пізнають нове, відкривають свій потенціал.

Так, напередодні Великодня займалися виготовленням тематичних святкових сувенірів, а нещодавно готували виставку улюблених малюнків власного авторства та працювали над поробками, викликаючи сонечко з-за хмар. Захоплюючі заняття, затишна атмосфера та цікаві знайомства щоразу приваблюють малечу до «Лелеки».

В час, коли дітлахи займаються своїми «важливими справами», мами мають нагоду приємно і з користю провести час у психологічному «Чайному клубі» на базі Ресурсного центру надання соціально-психологічної допомоги СумДУ.

Практичний психолог СумДУ Людмила Колісник, відзначає, що подібні заходи є надзвичайно важливими як для дітей, так і їх батьків. Можливість отримати подібну підтримку та допомогу надає впевненості, додає сил та оптимізму рухатися вперед, долаючи труднощі.

Заняття відбуваються щочетверга, о 15.30., кімната Ц122. Реєстрація обов’язкова (050 543 78 90, Людмила). Об`яви про кожну зустріч розміщені в групах Фейсбуку «Університет дружній до сім`ї» та «Переселенці Сумщини».