Мета проекту:

Відпрацювання кращих
практик збалансованого
поєднання молодими
матерями-студентками
навчання з сімейними
зобов’язаннями на базі
дослідницького майданчику
Сумського державного
університету

Поширення кращих практик 
рівних можливостей для
здобуття професії молодими
матерями-студентками в
середовищі адміністрації
вищих навчальних закладів
всієї України

Напрацювання та надання
пропозицій до розробки
державної політики щодо
гендерно-справедливих
можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Профспілковий актив СумДУ взяв участь у гендерному спортивному орієнтуванні

Leleka

Вже традиційним стало  проведення Гендерним ресурсним центром СумДУ гендерного спортивного орієнтування. Подібні змагання регулярно проходять у СумДУ як для студентства, так і для трудового колективу університету.

 Цього разу на базі «Універ» профспілковий актив трудового колективу університету, об’єднавшись у три команди, вирішував завдання на гендерну тематику, а також  демонстрував свою ерудицію в орієнтації на місцевості. Зокрема, потрібно було пригадати якомога більше слів-фемінітивів, зануритись в історію руху жінок за рівні права, знайти вихід з ситуації порушення прав дитини, віднайти ознаки гендерної дискримінації та впізнати чимало типових «чоловічих» та «жіночих» предметів. А ще були кросворди, шаради та ребуси, які можна було швидко розгадати тільки працюючи у команді. Все це зайвий раз продемонструвало потребу  об’єднання зусиль обох статей.

Учасники і учасниці гендерного спортивного орієнтування дійшли згоди, що професіоналізм не має статі, а створення рівних можливостей для жінок і чоловіків у вирішенні життєвих та творчих завдань працює на загальний кращий результат.

Проведення гендерного спортивного орієнтування стало можливим завдяки організованій співпраці профспілкового комітету СумДУ з Гендерним ресурсним центром університету. Все це є частиною спільно втілюваної ініціативи «СумДУ – університет, дружній до сім’ї», що спрямована на покращення загального мікроклімату у колективі, оздоровлення та сприяння гармонійному поєднанню  професійної реалізації з сімейними обов’язками всієї університетської спільноти.