Літо з Лелекою

Літо – пора, коли не сидиться вдома, а хочеться скоріш вибігти на вулицю та насолодитися його барвами, звуками, запахами… Добре розуміючи це, Студентський лелека теж пропонує дітворі, яка завітала до нього у гості, провести час на свіжому повітрі.

Тінь дерев та прохолодний трав’яний килим особливо приємні у літню спеку. Таких затишних місць на території університету вдосталь. Тож вихователі Лелеки за гарної погоди влітку часто пропонують дітворі забавки на лоні природи.

Серед природи малеча завжди знайде собі розваги: гра «у квача» чи «піджмурки», естафети з м’ячем, майстрування іграшок на швидкоруч з природних матеріалів тощо. До речі, саме ігри серед природи – коли машиною слугує шматочок кори, людину замінює гілочка, а з листя можна змайструвати не лише одяг для героїв своєї історії, а й будь-яку необхідну річ – надзвичайно розвивають уяву та мислення дітей. А перебування на свіжому повітрі, рухливі ігри та яскраві емоції – запорука гарного апетиту та міцного сну малечі!