Юні журналісти досліджують гендерні питання

3-10 серпня у Сумах проходить Дитяча літня школа журналістики. 15 школярів 8-11 класів з різних шкіл міста протягом тижня в теорії та на практиці дізнавалися, що таке журналістика, де шукати задуми, що таке джерела інформації та як з ними працювати, чим відрізняється репортаж від проблемної статті. Результатом школи стане видання газети, автором якої стануть учасники школи.

У газеті буде порушено багато важливих соціальних питань, серед яких – психологічна адаптація ВІЛ-інфікованих, специфіка роботи сумської клініки дружньої до молоді, забезпечення змістовного дозвілля дітей-сиріт, проблеми, з якими стикаються працюючі неповнолітні. Однією з головних проблем, які досліджують молоді журналісти, є гендерні стереотипи. Зокрема: чому на факультетах журналістики навчаються переважно дівчата, а в ЗМІ працюють здебільшого чоловіки? Чому в сумській міській та обласній радах більше чоловіків-депутатів, ніж жінок? Чи потрібно зберігати гендерний баланс під час бліц-опитувань?

Вже 10 серпня школярі видадуть власну газету, присвячену молоді Сумщини, адже саме ми творимо майбутнє нашого міста.